Ünlü rapçi Post Malone konserde düştü, kaburgası kırıldı

‘Circle’, ‘Rockstar’ ve ‘Better now’ isimli müzikleriyle tanınan dünyaca ünlü rapçi Post Malone, konseri esnasında istikrarını kaybederek düştü. 

HaberGlobal’in aktardığına göre; 3 kaburga kemiğinin kırıldığı bildirildi. 

SAĞLIK DURUMU İYİ

Görüntülerde düştükten sonra kırılan kaburga kemiği ile müzik söylemeye devam edip, son müziğini tamamladığı görülüyor. Daha sonra hastaneye kaldırılan ünlü rapçinin sıhhat durumunun uygun olduğu öğrenildi.

“BACAKLARI ACIDAN TİTRİYORDU”

Tana Cantrell CNN’e, “Benim açımdan o sırada, sahnede göğsünün ortasından tutarak yere yığılmış üzere görünüyordu” dedi ve ekledi:

“Yüzünde ve bedeninde ne kadar acı çektiğini görebiliyordunuz ve o vakit bunun önemli olduğunu anladım. Bacakları acıdan titriyordu.”

Cantrell, “Diğer açılardan, gitarını indirdiklerinde sahnede düştüğü bir delik olduğunu görebiliyordunuz ve tabanı vaktinde geri alamadılar” dedi.

Cantrell’e nazaran, yaklaşık 10 dakika sonra Post Malone başkalarından yardım alarak ayağa kalktı ve mola vermeye gitti. Cantrell, sahneye döndüğünde gösteriyi bitirmeden evvel tekraren özür dilediğini söyledi.

Ünlü rapçi daha sonra Instagram’dan paylaştığı görüntü ile özür diledi ve “Hastaneden yeni döndük ve her şey yolunda” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir