Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, ikiz çocuklarını taklit etti

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Pelin Akil, geçtiğimiz aylarda eşi Anıl Altan’ın paylaşımına yaptığı yorumla isminden kelam ettirmişti. Hoş oyuncu, kızlarının babasının yayınladığı tatil pozlarına, “Ben tatile giderken bunu koyman? Akıllarda soru işareti” yorumunu yapmıştı. İki çocuk babası Anıl Altan da Pelin Akil’e, “Tatile gidemiyorum, fotoğrafını koyuyorum” cevabını vermişti. Oyuncu çift ortasındaki bu diyalog toplumsal medyada gündem olmuştu.

ROMANTİK ANLARA KIZLARINDAN MÜDAHALE

Pelin Akil, eşi ve ikiz kızlarıyla bir düğüne katılmıştı. Dudak dudağa poz veren ikili kızlarından müdahale gelmişti. Babalarının annelerini öpmesine müsaade etmeyen miniklerin, Anıl Altan’ın ellerinden çektiği anlar objektiflere yansımıştı. Ünlü çiftin pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağmıştı.

‘HANIMDAN FIRÇA YİYORUZ’ MESAJI!

Pelin Akil ile eşi Anıl Altan, marka elçileri oldukları firmanın Morini İstanbul’da gerçekleşen eser tanıtımında objektiflere yansımıştı. Çocuklara olan ilgisiyle toplumsal medya gündeminde örnek bir aile olarak öne çıkan oyuncu çift, basın mensuplarının “Çocuklara olan ilginiz çok beğeniliyor” yorumuna, “Bazı babalar bildiri atıyor, ‘Bu kadar ilgi göstermeyin, hanımdan fırça yiyoruz’ yazıyorlar. Biz ailemizle vakit geçirmekten keyif alıyoruz” halinde yanıtlamıştı.

ALİN VE LİNA TAKLİDİ

Eşi ve çocuklarıyla birlikte geçirdiği keyifli anlarını sık sık toplumsal medya hesabından yayınlayan Akil, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kızlarıyla birlikte bir yerde kahvaltı yapmaya giden çift, çocukları Alin ve Lina’yı taklit etti.

Pelin Akil, objektiflere yansıyan eğlenceli kareleri de toplumsal medya hesabından “Sensiz bile seninle…” notuyla yayınladı. Altan ailesinin fotoğrafları, kısa müddette hayranlarından ağır ilgi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir