Orduspor, futbol sahalarına geri döndü! Amatör ligden başlayacaklar

Teknik yönetici Hector Cuper idaresinde 2 sezon Süper Lig’de uğraş eden akabinde ise 3. Lig’e kadar gerileyen Orduspor, profesyonel liglerden çekilmişti. Karadeniz takımı yine alanlara dönüyor.

“FIFA’YA TAAHHÜDÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK”

Sonel yaptığı paylaşımda, “Bugün transferin son günüydü. FIFA’ya taahhüdümüzü yerine getirdik. TFF Liderimiz takviye verdi. Sarsıntı bölgesinden futbolcu kardeşlerimizbugün Ordu’ya geldiler. DSİ misafirhanesinde ağırladık. Lisanslarını bugün Trabzon TFF Bölgede çıkarttık. Orduspor yarın 2.amatörde alanda.” sözlerini kullandı.

“HASRET BİTİYOR”

Orduspor’un lige dönüşüyle ilgili bir öbür paylaşımında ise Sonel, “Ordu’muzun ve Ülkemizin bedellerinden Orduspor yarın alanlara dönüyor. Hasret bitiyor. Çok şükür.” dedi.

2. AMATÖR KÜMEDE GAYRET EDECEKLER

Ordu Valisi Tuncay Sonel, 14 Ocak’ta yaptığı paylaşımda, “Çok uğraştık ancak değdi… Ordu’muzun ve ülkemizin marka kıymetlerinden biri olan, UEFA Kupası’nda ülkemizi temsil eden, yıllardır entübe hasta misali alanlardan uzak, 188 TFF sicili nolu Orduspor’umuz Mart 2023’te 2. Amatör kümede alanlara dönüyor. Hazırlıklara başladık.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir