Mustafa Yalçın: “Hizmetin en iyisini biz yaparız”

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Talas Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen şölene Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın’ın yanı sıra, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm, MHP Vilayet Lideri Seyit Demirezen, AK Parti Talas İlçe Lideri Mustafa Kiraz, MHP Talas İlçe Lideri Kayhan Saraç, AK Parti ve MHP’nin vilayet ve ilçe bayan kolları, belediye meclis üyeleri ve adayları ile gençler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunuşuyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan MHP Talas İlçe Başkanı Kayhan Saraç, “MHP Genel Lider Yardımcımız Kayseri Milletvekilimiz İsmail Özdemir beyefendiye, vilayet beyimiz Seyit Demirezen beyefendiye, Talas Belediye Liderimiz ve adayımız Mustafa Yalçın beyefendiye başka farklı teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti Talas İlçe Lideri Mustafa Kiraz da, cumhur ittifakı olarak omuz omuza çalıştıklarını söyledi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, cumhuriyetin 100. yılı coşkusunu daima bir arada yaşamalarından duyduğu memnuniyeti belirterek, “Şehitlerimizin bize bıraktığı bu emaneti ikinci yüzyıla taşıma vazifesinin sorumluluğunun şuurundayız. Çok şükür ki gözümüzün parıltısı cumhur ittifakının sevgili müntesipleri olarak bizler millete ne kadar hizmet etsek azdır. Bu necip Türk Milleti hizmetin en hoşuna layık. O nedenle cumhur ittifakımızın her kademesinde vazife yapan kardeşlerimize bu onurlu vazifelerinde muvaffakiyetler diliyorum.” diye konuştu.

“BELEDİYECİLİĞİN EN DÜZGÜNÜNÜ CUMHUR İTTİFAKI YAPAR”

“Allah nasip ederse önümüzdeki seçimlerde tıpkı şuurla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyen Lider Yalçın, şunları söyledi: “Cumhur ittifakının Talas Belediye Lider Adayı olarak 5 yıl evvel daima birlikte misyona başladık. Beş yılda 100 Ağartan Projeler diye başladığımız yolda 210 proje ve hizmete daima birlikte imza attık. Emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum. Bütün ilçelerimizde şu anda cumhur ittifakı vazife yapıyor. İnşallah seçimden sonra da daima birlikte misyon yapacağız. Zira ne yaparsa, hangi hizmeti yaparsa, belediyeciliğin en düzgününü cumhur ittifakı yapar. Herkese hizmetin en düzgününü sunma noktasında birçok projeyi lakin biz yaparız. Bu bakımdan vatandaşlarımızın içi ferah olsun.”

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ANITI MÜJDESİ

Konuşmasında Talas’ta MHP’nin merhum genel başkanı Alparslan Türkeş’in ismini taşıyan parkın bulunduğunu hatırlatan Lider Yalçın, “Orada ülkücü şehitler için bir anıt yapmaya kelam verdik. Bunu da inşallah gerçekleştireceğiz.” muştusu verdi.

Konuşmaların akabinde Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm, MHP Vilayet Lideri Seyit Demirezen, AK Parti Talas İlçe Lideri Mustafa Kiraz ve MHP Talas İlçe Başkanı Kayhan Saraç, belediye meclis üyesi adaylarını sahnede tanıtarak meydanı dolduranları selamladı.

Ardından Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, MHP İlçe Lideri Kayhan Saraç’a plaket ve 16 Türk devletinin madeni parasından oluşan tablo ikram etti.

COŞKULU KONSER

Programda daha sonra sevilen sanatkarlar Ozan Manas ve Atilla Yılmaz, seslendirdikleri ulusal manevi marş ve türkülerle alandakileri coşturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir