Bonna, Türkiye’nin önde gelen şefleriyle buluşuyor


6 kıtada 100 ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, sektörün önde gelen şefleriyle bir araya geliyor. “Fark Yaratanlar Bir Arada” konsepti ile Türkiye’nin farklı bölgelerindeki yaratıcı şeflerle bir araya gelecek olan marka, ilk olarak İç Anadolu Bölge’sinden şeflerle Ankara’da buluştu. Bölgenin en iyi otellerinde görev alan şeflerin ve mutfak yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Bonna Pazarlama ve Satış ekibi şeflerle bir araya gelirken, Koku Uzmanı Vedat Ozan ve Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı konuşmacı olarak yer aldı.

Mükemmel yeme içme vaadi ile sunum sanatında fark yaratan premium porselen markası Bonna, imza lezzetleriyle yaratıcılıkta fark yaratan şeflerle bir araya geliyor. “Fark Yaratanlar Bir Arada” konsepti ile Türkiye’nin farklı bölgelerinin önde gelen şefleriyle bir araya gelecek olan marka, ilk olarak İç Anadolu Bölge’sinin en iyi otellerinde görev alan şefler ve mutfak yöneticileri ile buluştu. Altınel Ankara Otel’de gerçekleşen etkinlikte Koku Uzmanı Vedat Ozan ve Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı konuşmacı olarak yer aldı.

Bonna pazarlama ve satış ekibinin 20’nin üzerinde şefle keyifli bir gün geçirdiği etkinlikte konuşma yapan Pazarlama Müdürü Esra Atagün Karaduman, gastronomi dünyasının en büyük oyuncuları olan şeflerle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. Karaduman “Bonna olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz her zaman için sektör profesyonelleri ve onların ihtiyaçları oldu. Kalite ve estetiği birleştiren üretim tarzımızla kullanıcılarımıza her defasında kusursuz sofralar vaat ettik ve tasarımlarımızı hayata geçirirken ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmayı ilke edindik. Şeflerin yaratıcılığa, keşfetmeye ve farklılığa olan tutkusu gibi biz de sunum sanatını en üst noktaya taşımak adına attığımız her adımla fark yaratıyoruz. Bu sebeple hayatımıza keyif ve lezzet katan, bizlere her geçen gün dinamik, yaratıcı ve özgün deneyimler sunan şeflerimizle bir araya geleceğimiz etkinliklerimize “Fark Yaratanlar Bir Arada” adını verdik. Fark yaratanlar olarak bir araya gelmeye devam edeceğimiz etkinliklerimizde sektöre ilham vereceğimize inanıyoruz” dedi.

Konuşmasında Bonna’nın bu yıl içinde hayata geçirdiği İstoç Showroom’unun sadece bir satış noktası olarak değil ürünleriyle ve mutfağıyla şefler için bir Bonna deneyim alanı haline geleceğini de aktaran Karaduman, şeflerin en çok tercih ettiği marka olarak her zaman destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Etkinlikte konuşmacı olarak yer alan Koku Uzmanı Vedat Ozan, gastronomideki tat ve koku duygusunun insanlar üzerindeki etkilerinden bahsederken, Sağlıklı Hoca, Mahmut Talha Sağlıklı ise günlük duruş ve hareketlerimizin benliğimize etkilerine odaklandı. 

Etkinlik sonrasında katılım gösteren şeflere günün anlam ve önemine ithafen ufak Bonna hatıralıkları verildi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir